.

Stránky o strongholdu crusader a dalších dílech strategické hry stronghold

Pokud stisknete [F1] až [F9], v lisech Multyplayermodus, všichni hráči uslyší hlas:

[F1] lžičkou!
[F2] hlupák!
[F3] Lusche!
[F4] zbabělec!
[F5] kozy!
[F6] idiot!
[F7] hloupá ovce!
[F8] hloupá!
[F9] blázen!
psyTex Ten chlap je docela sranda pro začátečníky:

Stavíte, pokud budete hrát s množstvím peněz, první kamenné a dřevěné stěny, přímo za sebou, takže maximálně dvou oblastí je prostor mezi tím.
Dřevěná stěna v přední straně, kamenné zdi za ním.

Nyní k závodu na kamennou zeď několika kmeny stromů, teď přijde někdo, kdo zná trik, a nemyslím, že to zvládnu logy snadné, jako je dřevěná stěna v přední tak, dělá radost, i když on tam stojí a najednou roll přihlásí ho jít, ale pop prostřednictvím dennn plně do dřeva stěny bez poškození to!

Nejlepší je celý bod na zámku v undefended dělat;) pak nepřítel pokusí dosáhnout o 100%!
Jako tip pro devensiv Agamemnon Player:
Vzhledem k tomu, soupeř nemůže vidět, co jsou věže a tvrze, můžete si udělat svůj vlastní armádu "neviditelné", aby hrad podívat a nechte prázdné ... Je snadné jednotek v věže, schody, nebo zachovat. Důležité nachází v věžích nejsou žádné jednotky se pohybovaly, protože stěna je vystavena Slunce je. Vzhledem k tomu, soupeř může udělat příjemné překvapení, když prorazí zdi po tvrdé boje a objeví najednou 100 do 200 čerstvých vojáků v zámku. Přestože meisst funguje jen jednou, ale řádný hrůza a máte ne druhé Šance!
GD =* *= GuterMensch Pokud budete hrát jak v multiplayeru, a máte jiný obchodní majetek, může jeden nebo dva celky z jeho žoldnéřů (nebo jiné místo), v sklad obchodního majetku. To způsobí, že vzletu, když jeden z vás se pokusil obchodní majetek, on podmanil si to nemůže, protože není útok na vojáky nepřítele, žoldnéři ve skladu táboře sám, a protože on je žoldnéři není vidět, on není ven na útok žoldnéřů v žádném případě k odchodu. Nepřítel, i když nyní můžete zničit všechny budovy, ale nesouhlasí s obchodním majetku.
rchmiele Pokud nepřítel nemá vojáky v Castle Keep, můžete ho vypnout rychle: Knights of koně poslal do vězení, dříve, než díru v boji proti zdi. Když se rytíři se zapojily do boje, opět klikněte na nepřítele Lord (rytíři jsou označeny). Pak nechal soupeře vlevo, a jízda na držet. Na vzestupně udržet a nadále kliknout na nepřítele Pána. Dokonce i vojáci na schodech věže jsou ignorovány. Ne docela, ale účinné.
rchmiele Já nevím, jak to je s patch 1.3.1, pokud máte stavět více než 9 domů hra má tendenci přijmout Zuu. Ty bude odpojen.
Joker zloděj je užitečná jednotka, a to nejen za krádež, se pokusil o vrátnici, která je uzavřena a Witschaft nepřítel spadne do kanálu, aniž vědí, proč :-)

Zdroj: stronghold-2.com přeloženo z němčiny
22.08.2010 16:54:43
Lord kl-vb
Najdi jednoduše to co hledáš na této stránce
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Jaký hrajete nejčastěji stronghold?

stronghold crusader (503 | 76%)
stronghold 1 (44 | 7%)
stronghold 2 (22 | 3%)
stronghold legends (30 | 4%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one