.

Stránky o strongholdu crusader a dalších dílech strategické hry stronghold

Past
cena: 5 dřeva
popis:
Past je dobrá proti obrněncum ale i všem dalším vojákum-kromě otroka protože to je zráta drahého dřeva a je na něho uplně zbytečná.Past je sice drahá ale velmi učiná!Dřevěnou past nepřítel nevidí a když na ni šlápne třeba nepřátelský rytíř tak ho téměř porazí!
Ropná struha
cena: 1 ropa
popis:
Ropná struha je zajmavá věc!Když si ji umistíte všude před hradby a pujde tudy nepřítel tak ji zapálí na hradbách vrhači ohně a je pořádnej požár a odrazí protivníkuv utok,ale ve velkém počtu je velmi drahá.Navíc když máte před hradbami nějaké farmy nebo doly tak je to také podpálí.
Klec s vlky
cena: 10 dřeva,100 zlata
popis:
Velmi užitěčná věc.Nevýhodou je že je to drahé a mužete mít pouze pár těchto klecí s vlky.Ve velkém počtu mužou vlci pořádně ubránit utok ale jsou velmi citlivý na šípy a vtom je ten problém.Všeci si myslí že utočí i na vaše jednotky ALE NENÍ TOMU TAK!! Utočí jen na protivníkovi jednotky mám to ozkoušený.Nejlepší doba pro jejich vypuštění je když jddou zrovna nepřátelští rytíři.
Kotlík s vroucím olejem
cena: ZDARMA!
popis:
Kotlík umístěte na hradby,tam pošlete lučišníky a oni budou střílet ohnivé šípy.Ohnivé šípy více ubírají a dobré je že zadarmo!!Kotlík muže využívat jen arabský/evropský lukostřelec.Já si ho stavím pořád po celých hradbách.
brazier.gif.jpeg
02.03.2010 21:59:48
Lord kl-vb
Najdi jednoduše to co hledáš na této stránce
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Jaký hrajete nejčastěji stronghold?

stronghold crusader (506 | 76%)
stronghold 1 (44 | 7%)
stronghold 2 (23 | 3%)
stronghold legends (30 | 4%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one