.

Stránky o strongholdu crusader a dalších dílech strategické hry stronghold

Lord kl-vb
-admin stránky


úroveň: pokročilá
Popis:
Lord kl-vb má velmi silnou ekonomiku.Staví si jablečné farmy nebo obliné farmy pro chleba.Používá lukostřelce na koni,assasiny občas otroky,zápalné balisty a obrané balisty nebo katapulty.Vyznačuje se velmi překvapivým rychlím útokem,který býva 1 za hru a většinou to je vaše smrt.

________________________________________________________________________
Legacy
-člen

úroveň: pokročilá
Popis:
Hrad si vetšinou obklopí příkopem používá hospody a za jednotky najemné vrahy(assasiny), palcátníky a lukostřelce na koních.
Lukáš
-člen

Okolo hradu staví tlusté zdi s nájemnými lukostřelci,stavím nejčastěji těžby:železo,kámen,dřevo.Jednotky používá nejčastěji:lukostřelce na koni,palcatníky a když útočí tak na 4 skupiny na jednou ze všech stran.Jeho oblíbená mapa Prase uprostřed.
Sir William Dekker
-člen


Hrad si staví pouze z přeplněných veží kušařů a arabských lukostřelců(samozřejmě nechybějí ani balisty).Teží vše co se dá.Peče chleba a pěstuje mléčné farmy na lehkou zbroj.Kolem hradu nechybí příkop a nějáký ten dehet nebo pasti.Občas když je místo tak postaví kostely,faktory strachu a pivo zařídí tak, aby mohl mít daně na -20.
Jakub Bačovský
-člen

Rád najímá nájemné vrahy a lučišníky na koni.
Matěj Čech
-člen

Hrad si stavi z 3 vrstev hradeb a pred hradbami pasti...samozdřejmě nechybí věže staví je podle situlace na obranu používá klasické lukostřelce a palcátníky ..na útok lukostřelce na koni+ palcátníky nebo kusostřelce + lukostřelce na koni+ štity .Staví si farmy na obilí a peče chléb ale nechybí ani jablečné farmy.
Jan nechci
-člen

Hrad si staví podobný jako Lví srdce s 4 věžmi , kolem přikopy jak má Saladin a uvnitř pekárny.Staví si farmy na obilí, chmel a krávy na lehkou zbroj.Staví si evropské lukostřelce, kušišníky a palcatniky.Rád využívá horkeho oleje,balisty atd.... Těží všechno co se dá kámen,dřevo a železo.
10.10.2010 19:48:52
Lord kl-vb
Najdi jednoduše to co hledáš na této stránce
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Jaký hrajete nejčastěji stronghold?

stronghold crusader (506 | 76%)
stronghold 1 (44 | 7%)
stronghold 2 (23 | 3%)
stronghold legends (30 | 4%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one