.

Stránky o strongholdu crusader a dalších dílech strategické hry stronghold

STROJE:

Všechny stroje:
Na obrázku níže si mužete prohlédnout kompletně všechny stroje ve strongholdu crusader)
stroje.jpg
TREBUCHET:
cena:150 zlata
potřeba: 3 inženýři
popis:
Trebuchet je jeden z nejlepších stroju.Střílí hodně daleko takže pokud dobýváte nepřítele velice se vám hodí.Jeho neváhodou je nepohyblivost,takže ho nesmíte stavět příliš daleko od protivníkovýho hradu.Trebuchet štřílí obloukem takže ním mužete zničit budovy za hradbami a tím mu zničit jeho ekonomiku.Nejčastěji z panovníku ho používá vlk.Trebuchet muže vystřelovat i krávy s morem.
trebuchet1.GIF.jpeg
KATAPULT:
cena: 150 zlata
potřeba: 2 inženýři
popis:
Katapult je slabší než trebuchet.Střílí rovně ne obloukem takže je tím slabší ale lze ho využívat dobře na kalifovi věže.Střílí méně daleko,ale je pohyblivý narozdíl od trebuchetu.I přes tuto výhodu je lepší používat trebuchet.Katapult stejně jako trebuchet muže střílet krávy nakažené morem.
katapult.gif.jpeg
ZÁPALNÁ BALISTA:
cena: 150 zlata
potřeba: 2 inženýři
popis:
Zápalnou balistu hodně využívám jak v obraně tak i v útoku.Ve velkém množství(100 kusu) je to velmi dobrá obrana.Dokážete ubránit vlkův utok a zaroveň i saladinův.Zápalná balista muže zapalovat střelbou budovy,podpalovat zápalné dehety a zabíjet nepřátelské budovy.mužete i sní ničit protivníkovy hradby.Střílí obloukem takže mužete velmi lehce podpálit celý nepřáteluv hrad.Avšak toho moc nevydrží.Po pár střel luku je zničená.
pojízdná balista.jpg
BERANIDLO:
cena: 150 zlata
potřeba: 4 inženýři
popis:
Beranidlo slouží k rozbíjení hradeb,bran a věží.Hradby,brány a věže bourá hodně rychle.Já ho moc nepoužívám protože nic nevydrží.Když má protivník vodu tak je beranidlo uplně kničemu.Beranidlo uvidíte spíše v historickém tažení.Tam sněma budete muset rozbíjet nepřátelské hradby.
beranidlo.gif.jpeg
DOBÝVACÍ VĚŽ:
cena: 150 zlata
potřeba: 4 inženýři
popis:
Dobyvací věž jen vnuk žebříkáře. Je to ten nejelegantnější způsob zlikvidování nepřítele. Zbylé inženýry využijte do zápalných balist. Každopádně já ji využívám skoro na všechny panovníky a je dobré ji kombinovat s palcátníky. Je poměrně pomalá, za to má však pěknou výdrž a pokud se dostane na hradby je téměř nezničitelná, neboť jí nepřátelské jednotky nemohou zničit, jde to jen katapulty na hradbách. Rozhodně se vyplatí na Saladina!
dobyvací věž.gif.jpeg
OBRANÁ BALISTA:
cena: 50 zlata+věž
potřeba: 2 inženýři
popis:
Obranou balistu používám skoro pořád.Je dobrá na ničení nepřátelských dobývacích stroju a na ničení panovníkovích lučišníku kteří dostřelí dál.Je to jeden z nejlepších stroju.Neumí střílet ohen což je skoda.Obranou balistu musíte umistit na ty 2 nejvetší věže.
balista na hradě.jpg
OBRANNY KATAPULT:
Cena: 50 zlata+velká kulatá/velká čtvercová věž
potřeba: 2 inženýři
popis:
Katapult je dobrý proti velkému množství nepřátel najednou, protože když jedou ranou padne 5 rytířů, je to docela síla. Navíc dobře ničí katapulty, štíty, balisty a obléhací praky. osobně raději používám balistu.Katpult je velmi dobrý na ničení nepřátelských budov které sou blízko hradu
katapult na hradbách.gif.jpeg
10.10.2010 14:25:34
Lord kl-vb
Najdi jednoduše to co hledáš na této stránce
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Jaký hrajete nejčastěji stronghold?

stronghold crusader (507 | 76%)
stronghold 1 (44 | 7%)
stronghold 2 (23 | 3%)
stronghold legends (30 | 4%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one